Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

SKUBIAI IEŠKOME APKLAUSŲ ATLIKĖJO (-OS) PAPILDOMAS DARBAS - MĖGSTANTIEMS BENDRAUTI

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome apklausų atlikėjų Vilniuje nuolatiniam papildomam darbui.

Laisvas darbo grafikas.
Darbas nepilnu etatu.

Darbo pobūdis:
  • Vartotojų tyrimo atlikimas;
  • kasos čekių rinkimas iš pirkėjų tam tikrose parduotuvėse;
  • dirbama 2-3 kartus per savaitę po 2 valanadas.

Laukiame CV, skambučių tiek iš jaunimo, tiek iš Senjorų ir iš visų visų kurie susidomėjo darbo pasiūlymu.

Darbas tinka norintiems papildomai užsidirbti ir mėgstantiems bendrauti.

Pasidalinkite šiuo darbo pasiūlymu su artimaisiais, draugais, pažįstamais.

Dėl platesnės informacijos teirautis telefonu darbo dienomis nuo 9-18 val.: 86 968 1108

Reikalavimai

  • Drąsa;
  • komunikabilumas;
  • atsakingumas;
  • punktualumas;
  • lankstus požiūris į darbo laiką.

Mes jums siūlome

  • Valandinį darbo užmokestį;
  • už gerai atliktą darbą mokami priedai;
  • galimybę šiek tiek derinti darbo grafiką;
  • papildomo darbo galimybes;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda