Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB BALTO print
Daugiau apie įmonę »

SKUBIAI IEŠKOME! KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) TELEFONU IR RAŠTU

500-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome komunikabilaus ir knygas mylinčio Klientų aptarnavimo specialisto (-ės) telefonu ir raštu darbui pilnu etatu Kaune terminuotai darbo sutarčiai (galiojančiai darbuotojos vaiko priežiūros atostogų metu).
  • Būsi atsakingas už kokybišką klientų aptarnavimą tik telefonu ir raštu, jų poreikių išsiaiškinimą ir pagalbos suteikimą;
  • Aktyviai reaguosi į klientų užklausas telefonu, el.paštu bei socialiniuose tikluose;
  • Konsultuosi KNYGOS.lt klientus visais iškilusiais klausimais, profesionaliai įvertinsi klientų poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą;
  • Užtikrinsi aukštą klientų aptarnavimo kokybę.

Reikalavimai

  • Taisyklinga lietuvių kalba, gebėjimas sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu;
  • Geri konfliktų sprendimo ir streso valdymo įgūdžiai;
  • Greita orientacija, atsakingumas ir komunikabilumas;
  • Geras kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalba (žodžiu).

Privalumas:
  • Panašaus darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje telefonu arba raštu.

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškame, veržliame kolektyve;
  • Galimybę tobulėti ir įgyti patirties;
  • Visas socialines garantijas.

CV ir motyvacinį laišką siųsti iki liepos 20 d.
Kriterijus atitinkančius ir stipriai motyvuotus pretendentus pakviesime pokalbiui gyvai!

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

E. parduotuvę „Knygos.lt“ valdanti bendrovė „BALTO trader“ yra BALTO įmonių grupės dalis.
„BALTO trader“ plėtoja e. komercijos verslus, ji taip pat valdo asmeninių fotoknygų verslą ZOOMBOOK.
informacija apie UAB BALTO print
1537 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
225
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1021 €
25% uždirba 1021-1391 €
25% uždirba 1391-1851 €
25% uždirba nuo 1851 €