CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

Skubiai ieškome statybininkų

1500-2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „LOTUNA“

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome žmonių, kurie mokėtų dirbti statybose, komandiruotėms į Švediją, valanda 10 eu., be patirties taip pat apmokome, kol mokosi mokoma 8 eu valanda. Statomi ir įrenginėjami karkasiniai namai. Per mėnesį išdirbama apie 220 val., nuo atlyginimo atskaičiuojama ~250 eu. nuoma. Kelionės į priekį ir atgal apmokamos įmonės, dokumentai sutvarkomi, kad net karantino metu būtų galima išvykti.

Reikalavimai

Patirtis statybose privalumas, pareigingumas, atsakingumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

1500-2200

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. į rankas

UAB „LOTUNA“

Įmonė UAB “Lotuna” sparčiai ieško verslo partnerių užsienio šalyse kuriems trūksta darbuotojų, padeda darbuotojams įsidarbinti, rūpinasi, kad laiku gautų savo atlygį ir kad viskas būtų legaliai tvarkinga.