Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AB „LITGRID“

Skyriaus Vadovas (-ė) (Aukštos Įtampos Nuolatinės Srovės Jungčių Skyrius)

3300-4400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

Prie HVDC skyriaus komandos Vilniuje ar Kaune kviečiame prisijungti:

Aukštos Įtampos Nuolatinės Srovės Jungčių Skyriaus Vadovą (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už aukštos įtampos nuolatinės srovės (HVDC) jungties Harmony Link su Lenkija ir naujų sinchroninių kompensatorių statybos techninės priežiūros ir tolimesnio eksploatavimo organizavimą, už esamų HVDC jungčių LitPol link NordBalt eksploatavimo organizavimą Vilniuje, Alytuje, Klaipėdoje, Telšiuose.

Darbo pobūdis:

  • skyriaus darbo organizavimas ir iškeltų tikslų vykdymo užtikrinimas;
  • darbo projektų analizė, korekcijos ir derinimas,
  • dalyvavimas naujai diegiamos įrangos gamykliniuose bandymuose;
  • statybos, paleidimo-derinimo darbų priėmimas;
  • įrenginių techninės būklės stebėjimas ir vertinimas, remonto, techninio aptarnavimo, sutrikimų šalinimo darbų atlikimas savo ir rangovinių organizacijų pajėgumais;
  • metinių profilaktinių darbų grafikų sudarymas, rangovų darbų priežiūra sutrikimų šalinimo ir profilaktinių darbų metu;
  • įrenginių eksploatavimo lėšų poreikio skaičiavimas, būtinų rangos darbų ir medžiagų pirkimų organizavimas;

Reikalavimai:

  • aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtis;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • labai geras anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • geri bendravimo įgūdžiai;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti skyriaus veiklą;

Privalumai:
  • vadovaujamo darbo patirtis energetikos srityje;
  • elektrotechnikos darbuotojo AK kategorija;
  • darbo patirtis eksploatuojant 330-110 kV įtampos transformatorių pastočių, elektrinių pagrindinius arba relinės apsaugos valdymo įrenginius;
  • darbo patirtis / atestatas vykdyti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo ir ypatingo statinio specialiųjų darbų techninės priežiūros vadovo pareigas;
  • Aukštos įtampos nuolatinės srovės įrenginių ir sinchroninių kompensatorių/generatorių veikimo principų išmanymas
  • viešųjų pirkimų įstatymo išmanymas;
  • patirtis dalyvaujant projektuose, apimančiuose pasirengimą elektros įrenginių eksploatacijai;

Siūlome:

  • įdomų darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • draugišką kolektyvą ir darbą pažangioje įmonėje;
  • galimybę įgyti patirties, dirbant su naujomis technologijomis;
  • bendradarbiavimą su didžiausiomis užsienio energetikos įmonėmis;
  • sveikatos draudimas ir kitos papildomos naudos;
  • savirealizacijos galimybę;
  • darbo užmokestį nuo 3300 iki 4400 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Atlyginimas

3300-4400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. „Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Mes įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – perorientuoti elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais. Siekdami įtvirtinti šalies energetinį savarankiškumą, puoselėjame atsakomybės, racionalios kūrybos ir dialogo kultūrą.
informacija apie AB „LITGRID“
325
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.