Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Affordable Live-in Homecare

Slaugytoja (-as) (rekomenduokite darbuotoją šiai pozicijai ir gaukite 200 Eur)

1650-2170 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Airija - Affordable Live-in Homecare

Darbo pobūdis

„ALHomecare“ yra įdarbinimo agentūra Airijoje, kuri siūlo darbą senelių priežiūroje (Live-in). Mūsų svetainė yra

Mes ieškome patyrusių globėjų, slaugytojų kurie galėtų atvykti dirbti pas mus. Dėl susiklosčiusios padėties ALHomecare šiuo metų stabdo įdarbinimą iš visų ES šalių, bet kai Korona virusas praeis mes vėl įdarbinsime jus Airijoje, tad vis dar galite siųsti mums savo CV mes susisieksime su jumis ir džiaugsimės galėdami rasti jums darbą Airijoje.

Mėnesinis uždarbis nuo 1 650 iki 2500 eurų per mėnesį, darbas nuo 35 iki 48 valandų per savaitę su nemokamu apgyvendinimu ir maistu.

Jei jūs ar kuris nors iš jūsų draugų dabar gyvenate Airijoje ar JK ir turite globėjo,slaugytojo patirtį (asmeninę - prižiūrėjote giminaitį ar artimą žmogų) arba profesinę slaugytojo patirtį, susisiekite su mumis šiandien.

Mes sumokėsime jums 200 eurų atlygį (Bonus), kai jūsų draugas pas mus dirbs 3 ar daugiau mėnesių.

Jei pats esate patyręs globėjas, slaugytojas, tuomet jus taip pat turite teisę reikalauti šio 200 eurų atlygio po to, kai pradirbate pas mus 3 mėnesius ar ilgiau.

Alhomecare pastoviai ieško nuoširdžių, pozityvių, supratingų bei rūpestingų žmonių norinčių dirbti Airijoje slaugant senjorus jų pačių namuose. Jums reikės gyventi prižiūrimo asmens namuose (turėsite savo atskirą kambarį), apgyvendinimas ir maitinimas nemokamas, taip pat juokių komunalinių mokesčių.
Į jūsų pareigas įeina senjoro priežiūra, maisto gaminimas, lengvi namų ruošos darbai ir pan.

Reikalavimai

Gera šnekamoji anglų kalba.
Patirtis prižiūrint giminaitį arba profesionali patirtis slaugoje.
Vairuotojo pažymėjimas ir noras vairuoti Airijoje būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

 • Nemokamą, legalų įdarbinimą Airijoje pagal darbo sutartį.
 • Ilgalaikė darbo sutartis 6-9 mėn.
Tinkamam kandidatui galime pasiūlyti pamaininį darbą 2/2 ar 3/3 (darbas 2 mėn - 2 mėn. Atostogų arba darbas 3 mėn. - 3 mėn. Atostogų).
 • Gerą atlyginimą 1650 € - 2170 € (bruto) mokamą vieną kartą per mėnesį (alga priklauso nuo patirties ir anglų kalbos žinių).
 • Nemokamą apgyvendinimą (nuosavas kambarys prižiūrimojo asmens namuose), maitinimą, interneto prieigą
 • Apmokamą skrydį į Airiją. Pinigai grąžinami pirmojo darbo mėnesio pabaigoje.
 • 35 - 45 valandų darbo savaitę.
 • Apmokamus viršvalandžius - 12,00 €/h.
 • 20 dienų apmokamų kasmetinių atostogų.
 • Išeiginės mažiausiai vieną kartą per savaitę.
 • Dvigubas apmokėjimas už darbą švenčių dienomis.
 • Pagalbą lietuviškai, rusiškai ir angliškai kalbančio koordinatoriaus.
 • Nemokami kvalifikacijos kėlimo kursai internetu (anglų kalba).
 • Pakartotinas įdarbinimas pasibaigus sutarčiai.
 • 150 eurų premiją jei rekomenduojate mūsų agentūrą kitiems slaugytojams. Rekomenduojmas asmuo turi praeiti atranką ir atidirbti min. 3 mėn.
 • Galimybę susisiekti su slaugėmis, kuriuos jau dirba su mumis ir gauti papildomą informaciją apie mūsų agentūrą ir darbo pobūdį.


Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis elektroniniu paštu:

arba telefonu +353 899

Apsilankykite mūsų tinklalapyje:
Facebook:

Atlyginimas

1650-2170 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Affordable Live-in Homecare

Affordable Live-in Homecare

ALHomecare kur žmonės padeda žmonėms

ALHomecare yra Airijoje registruota įdarbinimo agentūra, veikianti kaip tarpininkas tarp slaugytojų ES šalyse ir Airijos šeimų.
Esame rinkoje nuo 2013 m. Per šį laikotarpį padėjome rasti darbą daugeliui žmonių, kuriems dėl amžiaus buvo sunku rasti darbą savo šalyje, savo ruožtu Airijos šeimoms padėjome surasti nuoširdžius, rūpestingus, kvalifikuotus slaugytojus.

Siūlome darbą senjorų priežiūroje Airijoje su nemokamu apgyvendinimu ir maitinimu prižiūrimojo asmens namuose. Darbas tik su vienu senjoru.

Šiuo metu per mūsų agentūrą dirba daugiau nei 70 žmonių - tai senjorų globėjai, kompanjonai, slaugės - įskaitant ir kvalifikuotus slaugytojus.
Atidžiai parenkame darbo pasiūlymus atsižvelgiant į slaugytojų ir klientų pageidavimus, kad tiek slaugytojos, tiek prižiūrimieji senjorai gautų kuo daugiau pasitenkinimo ir abipusės naudos iš šio bendradarbiavimo.
Per visą darbo laikotarpį mūsų agentūra palaiko ryšį su slaugytojomis, padeda ir remia jas visuose bendradarbiavimo etapuose, pradedant nuo įdarbinimo iki darbo pabaigos. Slaugės turi galimybę bendrauti su lietuviškai, rusiškai ir angliškai kalbančiu koordinatoriumi.