Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
VšĮ "Vyturiukas LT"
Daugiau apie įmonę »

Slaugytojo padėjėja (-as)

1300–1700 Eur
Užsienis: Vokietija - VšĮ "Vyturiukas LT"

Darbo pobūdis

Jūsų pagrindinės pareigos – namų ruoša bei senelių priežiūra ir pagalba jiems kasdienėje veikloje, pvz.:
pagalba valgio metu bei rengiantis,
būsto tvarkymas ir valymas,
maisto produktų pirkimas bei valgio gaminimas,
pagalba socialinėje veikloje (pasivaikščiojimai, žaidimai, kinas, lankymasis pas gydytoją ir t.t.),
rūpinimasis naminiais gyvūnėliais ir pan.

Reikalavimai

Vokiečių kalbos žinios, nepriekaištinga reputacija, patirtis slaugoje.

Norint dirbti senelių priežiūros srityje Vokietijoje reikia turėti vidutines (buitines) vokiečių kalbos žinias ir turėti polinkį socialiai atsakingam darbui – žmonių globai. Specialus išsilavinimas nėra būtinas, kadangi pareigos yra pagalbinės ir tiesiogiai su slauga nesusijusios.

Atlyginimas

1300–1700 Eur atskaičiavus mokesčius

VšĮ "Vyturiukas LT"

Esame patikima įmonė, turinti penkerių metų darbo patirtį senjorų priežiūros srityje Lietuvoje ir Vokietijoje. Dirbame visoje Vokietijoje teikdami slaugos paslaugas klientų namuose ir senelių namuose. Tik sąžiningu ir atsakingu darbu šiandien esame viena stipriausių ir didžiausių slaugos įmonių Lietuvoje. Mums labai svarbus yra kiekvienas darbuotojas pirmiausia kaip žmogus, todėl darbuotojų patogumui yra įsteigiami vis nauji įmonės padaliniai įvairiuose miestuose. Šiuo metu esame įsikūrę Kaune, Gargžduose ir Jurbarke. Žmonės mumis pasitiki, todėl darbuotojų skaičius peržengė 100 ir nuolat su pasitikėjimu ir skleidžiama žinia iš lūpų į lūpas didėja.
Įmonės filosofija: pagarba vieni kitiems, šiltas bendravimas, atjauta, supratingumas ir noras bendrauti atvirai. Visa tai sudėjus mes tampame viena šeima ir visus iššūkius įveikiame drauge. Visi kartu mes esame geriausi ir didžiuojamės tuo, ką darome!