Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „TRADE STATE“

Slidinėjimo centro kasininkas (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TRADE STATE“

Darbo pobūdis

Liepkalnis artėjant žiemos slidinėjimo sezonui renka komandą. Siūlome dirbti išties įdomų darbą mūsų įmonėje. Kasininkė (-as) – tai pirmas žmogus, kuris sutinka Liepkalnio lankytoją, todėl Liepkalnio kasininkė (-as) turėtų būti iškalbinga (-as), jaunatviška (-as) ir besidominti (-is) slidinėjimu. Reikalinga aiški lietuvių kalba, privalumas – anglų ir rusų kalbų žinios. Bilietų įsigijimo procesas yra pilnai kompiuterizuotas, patirtis dirbant kasos aparatu būtina.

Darbo aprašymas:
profesionalus, kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas
bilietų pardavimas
darbas su kasos aparatu, grynaisiais pinigais, bankinėmis kortelėmis
pirminės apskaitos vedimas, kasos žurnalų pildymas
Informacijos teikimas informaciniu telefonu.

Reikalavimai:

Panašaus darbo patirtis būtina
domėjimasis slidinėjimu
geros lietuvių kalbos žinios (anglų ir rusų kalbos būtų privalumas)
nuoseklumas, sąžiningumas, organizuotumas
gebėjimas bendrauti, kritinių situacijų valdymas, savarankiškumas.

Įmonė siūlo

įdomų darbą nenuobodžioje aplinkoje
draugišką kolektyvą
visuomet laiku mokamą atlyginimą
nemokamą slidinėjimą darbuotojams ne darbo metu.

Darbo laikas: Lankstus slenkantis grafikas, pilna darbo diena.
Darbo laikotarpis: sezonas trunka preliminariai nuo lapkričio mėn. iki kovo mėn.
Adresas: Minsko pl. 2, Minsko plentas 2, Vilnius 02121

Jei susidomėjote, dėl darbo vietos prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu nurodydami pageidaujamą pareigybę arba skambindami

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

Liepkalnis - aukščiausioje Vilniaus vietoje įsikūręs slidinėjimo centras! Šaltuoju sezonu čia įrengiamos dirbtinio sniego slidinėjimo trasos, veikia nuomos punktas, slidinėjimo mokykla bei kavinė.
Plėtodami savo veiklą ieškome naujo komandos nario. Jau šiandien veržlaus bei entuziastingo kolektyvo dėka pasiekėme puikių rezultatų, bet tuo neapsiribojame ir keliame sau dar daugiau iššūkių. Liepkalnis - žiema čia tęsiasi ilgiau!
informacija apie UAB „TRADE STATE“
1102 €
Vid. atlyginimas bruto
73
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 640 €
25% uždirba 640-814 €
25% uždirba 814-1230 €
25% uždirba nuo 1230 €