Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Gamybos darbuotojas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome gamybos darbuotojų į stalių, pakavimo ir dažymo cechus. Darbo funkcijos gali būti sekančios:
  • Langų ir durų furnitūros montavimas;
  • Medinių ir aliuminio langų stiklo paketo įdėjimas ir pritvirtinimas stiklajuostėmis;
  • Medinių langų ir durų paviršiaus paruošimas dažymui;
  • Dėmesingas ir tikslus darbo vykdymas, siekiant užtikrinti aukštą gaminių kokybę;
  • Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, darbas pamainomis: I pamaina 06.00-14.50; II pamaina 14.50-23.00;

Reikalavimai darbuotojui

Kruopštumas, atsakingumas ir darbštumas;
Darbo patirtis gamybos įmonėje - didelis privalumas;
Imlumas naujovėms;
Geras fizinis pasiruošimas.
Svarbiausia - noras dirbti ir pozityvus nusistatymas.

Mes siūlome:

Apmokymus darbo vietoje ir asmens apsaugos priemones
Konkurencingą atlyginimą pagal darbo patirtį ir kvalifikaciją.
Stabilų darbą įmonėje, kurioje vertinamas kiekvieno darbuotojo indėlis.
Super draugišką kolektyvą ir supratingus vadovus.
Tradicines pramogas ir šventes, bei dovanas asmeninių švenčių proga.
Kvalifikacijos lygiui ir darbo našumui kylant, atlyginimas auga.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo turimos patirties ir darbo rezultatų

Arlanga įmonių grupė

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis
www.arlanga.lt
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (4)