Telia

Smulkaus verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų specialistas -ė Vilniuje

Vilnius - Telia
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Mes esame

Kaip tik šiuo metu turime laisvą vietą Telia smulkaus verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų komandoje. Ieškau žmogaus, kuris puikų būrį darbuotojų papildytų savo talentu atsakyti į klientui rūpimus klausimus čia ir dabar bei tuo pačiu parduotų poreikius atitinkančius produktus. Aš esu Miglė Rinkevičiūtė, vadovauju šauniai verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų komandai. Sudominau ir nori sužinoti daugiau?

Tavo naujas iššūkis?

Tavo darbo diena - smagi ir dinamiška. Kasdien su klientais bendraudami telefonu mes rūpinamės jų poreikiais ir sprendžiame problemas. Ieškome jiems tinkamiausių sprendimų, padedame išsirinkti lūkesčius atitinkančius produktus bei paslaugas. Dirbant su klientais turime ne tik laikytis aukšto aptarnavimo standarto, bet ir vykdyti nustatytus komandinius ir asmeninius tikslus. Darbas nenuobodus ir su daug atsakomybės. Nors bendraujant su klientais didžiąją laiko dalį teks dirbti savarankiškai, komanda, taip pat ir aš, esame pasiruošę tau padėti. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti. Esi nusiteikęs kopti karjeros laiptais į viršų? Jeigu taip – tavo vieta kaip tik čia.
Patirtis klientų aptarnavimo komandoje ir ten sukauptos žinios atveria plačias karjeros galimybės. Mes nuolat suteikiame erdvės žmonėms tobulėti, todėl tavo galimybės augti pardavimų bei aptarnavimo srityje priklauso tik nuo paties tavęs.

Koks esi tu?

Būsi mūsų atstovas, todėl svarbu, kad būtum pareigingas, atsakingas ir greitai reaguojantis į pokyčius. Žinoma, dirbsi 14 žmonių komandoje, tad čia yra labai vertinamas paslaugumas, nes kasdien vienas kitam padedame suteikti klientams geriausią patirtį.
Labai svarbu sėkminga bent 1-erių metų pardavimų patirtis ir didelis noras tobulėti siekiant ne tik asmeninių, bet ir komandinių tikslų.

Tavo asmenybė:
 • Esi orientuotas į sprendimus
 • Gebi valdyti stresines situacijas
 • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
 • Turi klientų aptarnavimo ar pardavimų patirties
 • Lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai, rusų kalba - privalumas

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1000 iki 1200 eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurių vidurkis 300 Eur (neatskaičius mokesčių). Svarbu, kad dydis - neribojamas, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos; • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Jei nori tapti mano komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Drąsiai kreipkis – mes vis dar ieškome kandidatų.

Prisijunk prie Telia!
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (144)

Jus taip pat gali sudominti: