Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
„Hirelabas“ įmonių grupė

PAKUOTOJAI (-os) Vokietijoje ID12098 Tinka poroms!

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome 4 smulkių daiktų pakuotojų Vokietijoje. Darbas yra tinkamas poroms.
Darbo pobūdis: baterijų, dujų balionėlių bei kitų smulkių namų apyvokos reikmenų pakavimas. Darbas su pakavimo mašinomis.
Darbo laikas: dirbama 8 valandas per dieną bei 6 valandas kas antrą šeštadienį. Galima dirbti viršvalandžius. Darbas dvejomis pamainomis - rytinė arba popietinė.
Darbo vieta: Ellwangen, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Motyvacija ir noras dirbti;
Nuosavas automobilis vykti į darbą;
Darbštumas.

Įmonė siūlo

Apgyvendinimą (300 Eur/mėn);
Stabilų darbą;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.