Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Karalienės Mortos mokykla“

Socialinis pedagogas – klasės mentorius darbui su 5-6 klasėmis pilnu etatu

1500-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Karalienės Mortos mokykla“

Darbo pobūdis

  • Bendrauti su mokiniais, stebėti klasių dinamiką, mokinių savijautą, elgesį ir akademinius rodiklius bei pokyčius, o esant reikalui užtikrinti mokytojų, tėvų bei kitų vaiko gerovės specialistų pagalbą;
  • Bendradarbiaujant su mokytojais, ugdymo vadovu, kitais specialistais ir tėvais siūlyti problemų sprendimo strategijas ir būdus;
  • Tvarkyti klasių duomenis ir kontaktus, proaktyviai bendrauti su mokinių tėvais, kartu su dalykų mokytojais organizuoti klasių edukacines išvykas;
  • Vesti asmeninio augimo pamokas ir įgyvendinti prevencines programas pagal bendrojo ugdymo programą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Socialinio pedagogo išsilavinimas ir darbo ugdymo įstaigoje patirtis;
  • Didelis tikėjimas savo darbu, proaktyvus bendravimas ir tarpininkavimas;
  • Puikus paauglių psichologijos išmanymas, drąsa, kūrybiškumas;
  • Gebėjimas megzti šiltą santykį su mokiniais ir tikėjimas, kad kiekvienas vaikas yra unikalus ir gali būti sėkmingas;
  • Noras mokytis ir augti kiekvieną dieną.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai Darbas akredituotoje Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato mokykloje, kurioje mokymo kokybė, profesionalumas ir imlumas naujovėms yra būtinybė; Moderni, entuziastinga, aktyvi ir drąsiai naujoves priimanti aplinka, suteikianti kiekvienam mokytojui daug laisvės planuojant ugdymo turinį; Galimybė augti ir nuolatinis kvalifikacijos kėlimas bei tobulėjimas vidinėje „Mokytojų Akademijoje“; Mokykla moderniame pastate gamtos apsuptyje vos keliolika minučių kelio automobiliu nuo Vilniaus centro. Draugiška ir kolegų įvairovei atvira bendruomenė, vertinanti kiekvieno asmenybę ir savitą indėlį į mokyklos ir mokinių gyvenimą.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mokykla, į kurią vaikai nori eiti. Norime ne tik išmokyti, bet ir įskiepyti vaikams norą mokytis visą gyvenimą. Noras mokytis ir tobulėti yra užkoduotas kiekvieno DNR grandinėje, tad mūsų užduotis - skatinti šį norą ir kurti tokią aplinką, į kurią vaikas norėtų grįžti kiekvieną dieną.
informacija apie UAB „Karalienės Mortos mokykla“
1651 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1347 €
25% uždirba 1347-1609 €
25% uždirba 1609-1924 €
25% uždirba nuo 1924 €