Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Feel Group“

Drabužių pardavimų vadybininkė (-as) (papildomas arba pagrindinis darbas)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Feel Group“

Darbo pobūdis

Moteriškais drabužiais, aksesuarais ir itališkomis rankinėmis prekiaujanti įmonė ieško komandos papildymo - facebook pardavimų vadybininkės, turime dvi pozicijas:

1. Poizicija: Facebook LIVE pardavimai, galite pažiūrėti

2. Pozicija: Drabužių fotografavimasis, kėlimas į Facebook, bendravimas su klientais per messengerį.

Reikalavimai darbuotojui

1. Pozicija: komunikabilumas ir charizmatiškumas.

2. Pozicija: fotogeniškas kūno sudėjimas, noras bendrauti su klientais.

  • Abejose pozicijose jokios patirties nereikia, visko apmokome, pradžioje dirbate kartu su mūsų kolege!

Darbo grafikas

1. Pozicija: galima derinti su pagrindiniu darbu - penktadienis 18-22val, sestadienis 17-21val ir 18-22val, sekmadienis 11-14val. Atlyginimas apie 800-1200eur į rankas. Laikas galimai derinamas.

2. Pozicija: pilnam etatui pirmadienis-penktadienis 10-19val. Atlyginimas apie 800-1200eur į rankas.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas kiekvienais metais kylantis, nuo pardavimų.

7-erius darbo metus skaičiuojantis internetinių ir fizinių parduotuvių tinklas.
informacija apie UAB „Feel Group“
2054 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.