Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

SOCIALINIŲ TINKLŲ PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į žinomos tarptautinės kompanijos komandą. Užtikrinsime visapusišką palaikymą, pagarbą Jūsų asmenybei, patogias darbui sąlygas, galimybę nuolat gilinti savo žinias ir įgūdžius, nuoseklią ir įkvepiančią karjerą, sąžiningą atlyginimą ir motyvavimo sistemą.
Atėjo laikas naujam karjeros iššūkiui! Siųskite savo CV ir motyvacinį laišką, pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe būsite atsakingas (-a) už socialinių tinklų komunikacijos strategijos planavimą ir išpildymą: planuosite turinį, administruosite įmonės paskyras; organizuosite diskusijas ir užtikrinsite komunikaciją Facebook, Instagram bei Tik Tok bendruomenėse. Organizuosite reklamines kampanijas, jas įgyvendinsite ir analizuosite jų rezultatus. Bendradarbiausite su reklamos agentūromis, dizaineriais, fotografais ir prekės ženklų ambasadoriais, siekiant pardavimų skatinimo. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą; sėkmingos panašaus darbo patirties reklamos agentūroje, išmanote darbą Facebook Business Manager, didžiuojatės savo turinio kūrimo ir reklamos kampanijų įgyvendinimo patirtimi; puikiai kalbate ir rašote lietuvių bei anglų kalbomis, esate kūrybiškas žmogus, gebantis dirbti atsakingai ir siekti tikslų. Jūsų fotografavimo įgūdžius bei rusų kalbos žinias laikytume privalumais.
Pradėkite savo karjerą tarptautinėje įmonėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą, susipažinkime!

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
CVB klientas

 

Žinoma tarptautinė kompanija, veikianti 90-yje šalių, ir vienijanti daugiau nei 300 000 darbuotojų, pradeda savo veiklą Lietuvoje. Būkite sėkmingi, būkite pirmieji – prisijunkite prie mūsų komandos!
Kviečiame profesionalą šioms pareigoms: