Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB "SOLVIDA" siūlo darbą:

UAB "SOLVIDA"

UAB "SOLVIDA"
UAB Solvida užsiima didmenine verslo dovanų prekyba, atstovaujame išskirtinius užsienio gamintojus Lietuvoje, kuriame savo dovanų projektus.
Mes žinome ką padovanoti atėjus šventei, per įmonės renginį, dalyvaujant parodoje, kokios dabar madingiausios dovanų tendencijos. Esame dovanų kūrimo profesionalai. Įmonių gaminami suvenyrai ir dovanos su logotipu - svarbi įmonės įvaizdžio dalis, tai daro įtaką pardavimams, marketingui, komandos formavimui, todėl tenka bedrauti su įmonių vadovais, marketingo, personalo, pardavimo specialistais.
Pradėjome veiklą 2000m., turime sukaupę žinių ir patirties, per praeitus metus įvykdėme per 1000 projektų su 400 didžiausių Lietuvos įmonių, klientai mus vertina ir pasitiki. Šios sėkmės pagrindas - žmonės, patirtis, visa mūsų tiekimo ir gamybos grandinė, kuri padeda sėkmingai vykdyti projektus.

Įmonės darbo skelbimai