Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Kauto

Sparčiai auganti įmonė ieško pardavimų vadybininko (-ės)!

1600-4200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.

Darbo pobūdis

Sparčiai auganti įmonė į savo komandą ieško pardavimų vadybininko (-ės) ! Ilgalaikiam bendradarbiavimui ieškome atsakingo, kruopštaus ir į rezultatus orientuoto žmogaus, kuris pasiryžęs įmonę pakelti į kitą lygį. Jeigu Jūsų aistra yra pardavimai, tuomet ši vieta kaip tik Jums.

Darbo pobūdis:

  • Darbas su esamais klientais;
  • Darbas telefonu;
  • Susitikimų organizavimas;
  • Dokumentų pildymas;
  • Siekti asmeninių ir grupės pardavimų tikslų.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad esi:

  • Orientuotas į klientą ir rezultatą;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Nejauti baimės bendrauti su klientais telefonu;
  • Esi darbštus (-i), atsakingas (-a) ir motyvuotas (-a);
  • Gebi įsigilinti į kliento poreikius.

Mes Jums siūlome:
Draugišką bei linksmą kolektyvą;
Patrauklią motyvacinę sistemą;
Jeigu esate talentingas pardavėjas – motyvacinės sistemos naudą pajausite iš karto;
Įmonės automobilį po bandomojo laikotarpio;
Mokymus įmonės viduje ir išorėje;
Linksmus vakarėlius po darbo!

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1600-4200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Kauto

Kauto