Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB Emplonet

SPAUDĖJO PADĖJĖJAS (-A) PAKUOČIŲ GAMYBOS ĮMONĖJE

825-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Darbai prie spaudos mašinos (pakuočių ir etikečių gamyba);
  • Darbas gamyboje (darbo vietos tvarkos palaikymas, darbas su gamybiniais įrengimais);
  • Kiti pagalbiniai darbai;
  • Pilnai apmokome, išmokus dirbti savarankiškai keliama kvalifikacija ir atlyginimas.

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, darbštumas, kruopštumas;
  • Galimybė skubiai pradėti darbą;
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku, dvi dieninės, dvi naktinės, keturios laisvos (07-19 val.; 19-07 val.).

Įmonė siūlo:

  • Ilgalaikį darbą su galimybe kelti kvalifikaciją (po pusmečio spaudėjo pareigybė);
  • Apmokymus darbo pradžioje.

Atlyginimas

825-1000 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - pakuočių ir etikečių gamintoja, viena iš pirmaujančių fleksografinės spaudos spaustuvių Baltijos šalyse kviečia prisijungti prie gamybos darbuotojų komandos spaudėjo padėjėją.