Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Novian Technologies“

Spausdinimo įrangos remonto ir priežiūros inžinierius (-ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Novian Technologies“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario Copyprint grupei, kuris turėtų darbo su spausdinimo įranga patirties, norėtų augti ir tobulėti IT srityje, kurio darbo funkcijos būtų:
  • efektyviai taisyti spausdinimo įrenginius, juos prižiūrėti ir šalinti sutrikimus.
  • klientų konsultavimas ir jų apmokymas dirbti su spausdinimo įranga.

Reikalavimai

  • IT arba techninis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Turėtų supratimą apie spausdinimo įrangą;
  • Keletas metų panašios darbo patirties būtų didelis privalumas;
  • Gebėjimas spręsti problemas, dirbti komandoje;
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir atsakomybės jausmas;
  • Komunikabilumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • vertingą patirtį IT įmonėje;
  • karjeros galimybes IT srityje.
  • draugišką ir profesionalią komandą;

Esame kompanija, kuri savo darbuotojams suteikia galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir siekti karjeros galimybių. Todėl galėsi dirbti ir mokytis tarp savo srities profesionalų!

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

„Novian“ technologijų verslo srities įmonė „Novian Technologies“ iki 2020 m. pabaigos buvo žinoma kaip BAIP. Aktyviai Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse dirbanti bendrovė orientuojasi į naujas technologines galimybes verslui ir viešajam sektoriui, daug dėmesio skirdama sklandžiam IT ūkio veikimui bei jo infrastruktūrai suderinti su naujomis technologinėmis galimybėmis. Bendrovė daug dėmesio skiria kliento poreikiams – juos išsiaiškinus, imamasi planuoti architektūrą bei diegti reikalingas technologijas. Po diegimo prisiimama atsakomybė už dažnai itin sudėtingos kritinės IT infrastruktūros priežiūrą ir aptarnavimą. Kaip itin perspektyvi išskiriama superkompiuterių sritis – pastaruoju metu auga šios srities projektų apimtys. Technologijos ne tik kelia iššūkių, bet ir suteikia verslams naujų galimybių. „Novian“ technologijų srities įmonės aktyviai dirba kritinės IT infrastruktūros paslaugų, modernios skaitmeninės darbo vietos srityse, teikia projektų generalinės rangos valdymo ir kitas paslaugas.
informacija apie UAB „Novian Technologies“
2388 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1377 €
25% uždirba 1377-1908 €
25% uždirba 1908-2976 €
25% uždirba nuo 2976 €