Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB BALTO print
Daugiau apie įmonę »

IEŠKOME PATYRUSIŲ SPAUSTUVĖS DARBUOTOJŲ

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Viena moderniausių Lietuvos spaustuvių, didžiąją dalį produkcijos eksportuojanti į Europos šalis, besididžiuojanti daugiametę patirtį turinčių poligrafijos specialistų komanda ieško darbuotojų!
ATEIK DIRBTI TEN KUR GIMSTA GRAŽIAUSIOS KNYGOS!

Prie savo komandos kviečiame prisijungti įvairaus pobūdžio spaustuvės darbuotojus. Mums ypatingai svarbu, kad būtumėte dirbęs knygų gamyboje. Pasikalbėkime!

Reikalavimai

Galimybė dirbti pamainomis po 12 val., slenkantis darbo grafikas, yra naktinių pamainų;
Gebėjimas prižiūrėti darbo vietos švarą ir tvarką;
Noras mokytis ir tobulėti,
Kruopštumas, atidumas, pareigingumas,
MOTYVACIJA DIRBTI.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą;
Galimybę mokytis ir tobulėti;
Visas socialines garantijas;
Strategiškai patrauklią darbo vietą;
Galimybę užsidribti papildomai.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
Informacija apie UAB BALTO print
1353 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
235
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 800 €
25% uždirba 800-1174 €
25% uždirba 1174-1663 €
25% uždirba nuo 1663 €
Vadovas: Artūras Karosas