Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Specialistas (Operacijų departamentas)

Vilnius - Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Job description

Kredito sutarčių rengimo grupėje yra užtikrinamas sklandus ir savalaikis kredito sutarčių bei jų pakeitimų parengimo procesas visiems banko klientams, nepriekaištinga jų kokybė ir atitinkamas visų parengtų dokumentų suvedimas į vidines bankines sistemas.


Konsultuojame kolegas, bendradarbiaujame tobulinant procesus, generuojame idėjas, kurios prisidėtų prie banko produktų ir procesų tobulinimo.Pagrindinės atsakomybės:


 • Kredito sutarčių užtikrinimo priemonių (įkeitimo/hipotekos sutartys) įforminimo proceso organizavimas, bendradarbiavimas su notarų biurais ir klientais;
 • Vadybininkų konsultavimas kredito sutarčių rengimo bei užtikrinimo priemonių įforminimo klausimais;
 • Verslo klientų kredito sutarčių bei jų pakeitimų rengimas;
 • Su verslo klientų kredito sutartimis susijusių dokumentų (laidavimo, subordinavimo sutartys, vekseliai ir kt.) bei jų pakeitimų rengimas.
Svarbiausi reikalavimai:


 • Kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;
 • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
 • Anglų kalbos įgūdžiai;
 • Darbo patirtis su verslo klientais, jų kredito sutartimis, užtikrinimo priemonių dokumentais būtų privalumas;
 • Geras banko organizacinės sistemos supratimas būtų privalumas;
 • Išsilavinimas finansų, ekonomikos, vadybos arba teisės srityse.
Mėnesinė alga siūloma šiai pozicijai: nuo 950 EUR prieš mokesčius* • Galutinis algos dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.
Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Luminor yra šiuolaikiškas naujos kartos bankų ir finansinių paslaugų teikėjas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, suprantantis savo vidaus rinkas ir klientų poreikius. Luminor, remiantis ilgamete dviejų pirmaujančių Šiaurės šalių bankų patirtimi ir verslo partneryste su pasauline investicine įmone „Blackstone“, yra trečia pagal dydį finansinių paslaugų teikėja Baltijos regione. Turėdama 1,3 milijono klientų bazę ir daugiau nei 2500 profesionalų komandą, Luminor siekia tapti pirmaujančia finansinių paslaugų teikėja Baltijos šalių verslui ir versliems žmonėms.
Prisijunkite prie mūsų ir tapkite mūsų naujausiu komandos nariu, darančiu pokyčius ir keliančiu bankininkystės pasaulį! Klientų aptarnavimo skyrius užtikrina aukštos kokybės klientų konsultacijų teikimą bei ypatingos aptarnavimo patirties kūrimą, tiek vidiniams tiek išoriniams klientams. Dėl to, ieškome talentingo komandos nario prisijunti prie motyvuotos komandos!