UAB „Bauwerk Group Lietuva“

Staklių operatorius (-ė) (Apmokome)

1470-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Elektrėnai, Vievis, Kaišiadorys - UAB „Bauwerk Group Lietuva“

Darbo pobūdis

Darbas prie medienos apdirbimo įrengimų.
Gaminamų produktų kokybės kontrolė.
Darbas pamainomis.

Kontaktinis tel. 868396775

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti ir tobulėti.
Atsakingumas.
Neturinčius darbo patirties apmokome.

Mes jums siūlome

Stabilų atlyginimą su perspektyva augti.
Nemokamą transportą vežiojantį iš Žiežmarių, Kaišiadorių, Vievio ir Elektrėnų.
Galimybę tobulėti ir daryti karjerą įmonėje.
Galimybę dalyvauti įmonės veiklos tobulinimo procese.

Atlyginimas

1470-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Dirbantiems 3-4 pamainų grafiku papildomai mokamas didesnis nei valstybės numatytas priedas už darbą naktinėje pamainoje.

UAB "Bauwerk Group Lietuva" įsikūrusi Elektrėnuose - apie 50 km nuo Vilniaus ir Kauno.
Tai 28 metus sėkmingai dirbanti tarptautinė, didžiausia Europoje parketo gamybos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės grindis namams ir sporto salėms. Pagarba ir dinamiškumas - tai vertybės, kuriomis mes gyvename ir kurios padeda mums siekti ambicingų tikslų.
Šiuo metu įmonėje dirba apie 900 atsakingų ir iššūkių nebijančių darbuotojų.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (4)
informacija apie UAB „Bauwerk Group Lietuva“
2286 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
896
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1749 €
25% uždirba 1749-2026 €
25% uždirba 2026-2562 €
25% uždirba nuo 2562 €