Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Arlanga įmonių grupė

Gamybos darbuotojas - staklininkas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Medžio masyvo ruošinių apdirbimas frezavimo ir kompiuterinėmis WEINING keturpusio obliavimo staklėmis;
  • Darbas šiltame ceche;
  • Darbas dviem pamainomis po 8 val. savaitgaliai laisvi.
  • Įrangos priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant su medžio apdirbomo staklėmis;
  • Brėžinių supratimas;
  • Darbo patirtis gamybos įmonėje;
  • Kruopštumas, atsakingumas, darbštumas;
  • Imlumas naujovėms;

Privalumai:
  • Staliaus atestacija;
  • Darbas su kompiuterinėmis staklėmis;

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą socialiai orientuotoje įmonėje;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją;

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis