Kinnekulle Fastighetsservice AB

Stalius

2000-32000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - Kinnekulle Fastighetsservice AB

Darbo pobūdis

Švedijoje dirbame jau 10 metų, nuolat didejant užsakymų skaičiui, ieškome naujo komandos nario kuris noretų prisijungti prie mūsų kolektyvo. Įmonė siūlo pastovaus ir ilgalaikio darbo galimybes, staliams – dailidėms.

· Gyvenamujų namų renovacija;
· Voniu irengimas;
· Stogų dengimas;
· Vidaus ir išorės apdaila;
· Langų bei durų įstatymas bei apdaila;
· Grindų klojimas;
· Pertvarų statymas.

Reikalavimai

· Darbo patirtis - minimum 2 metai;
· Anglų kalbos mokėjimas (privalumas);
· Noras dirbti ir tobulėti;
· Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
· Gebėti savarankiškai, atsakingai atlikti darbo užduotis, būti kruopščiam, atidžiam, atsakingam.

Mes jums siūlome

Gerai apmokamą darbą statybų paslaugas siūlančioje Švediškoje kompanijoje;
Galimybę išvykti greitai;
Suteikiami visi darbui reikalingi įrankiai;
Nemokamą apgyvendinimą;
Visas soc. garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
Visas galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją;
Individualų požiūrį į kiekvieną įmonės darbuotoją;
Lankstų darbo ir atostogų grafiką.

Atlyginimas

2000-32000 €/mėn. į rankas

Atliekame įvairios paskirties ir apimčių statybos darbus: šlaitinių stogų dengimas,bendruosius statybos darbus, renovacijos darbus, pastatų vidaus ir išorės apdailą.
Naudojame šiuolaikines statybos technologijas, aukštos kokybės medžiagas ir techniką.

Plačiau apie mus galite sužinoti apsilankę įmonės tinklalapyje
www.kinnekulle-fastighetsservice.se