Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Baltic asset management“

Statinio Statybos Vadovas

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic asset management“

Darbo pobūdis

  • Vykdomų daugiabučių gyvenamųjų namų darbų aikštelės planavimas ir organizavimas;
  • Koordinuoti ir kontroliuoti subrangovų darbų eigą;
  • Reikalingos dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Atstovavimas bendrovę sprendžiant techninius klausimus su rangovais ir projektuotojais;
  • Atliekamų darbų kokybės priežiūra ir technologijų laikymosi kontrolė.

Reikalavimai

  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai, iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas.
  • Patirtis vystant daugiabučių namų projektus ne mažiau 2 m;
  • Visapusiškas statybos proceso ir technologijų išmanymas, projektai statomi nuo pamatų iki dalinės apdailos;
  • Statybos darbų vadovo atestatas;
  • Aukštasis išsilavinimas statybų srityje;
  • Darbas su kompiuteriu, AutoCAD.

Mes jums siūlome

  • Įvairiapusišką darbą;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Dideles premijas už pasiektus rezultatus
  • Telefonas, nešiojamas kompiuteris;
  • Asmeninis tobulėjimas: dalyvavimas tarptautinės statybos parodose; kvalifikacijos kėlimo kursai;

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas

Baltic Asset Management yra Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narė, išskirtinių nekilnojamojo turto projektų valdymo ir plėtojimo kompanija.
Gerovę kuriame ne tik kompanijos vystomiems projektams, bet ir juos supančiai aplinkai. Jau įgyvendinti projektai ir sugrįžtantys klientai - įrodymas, kad siekiame plėtoti išskirtinius projektus, atitinkančius aukščiausius kokybinius reikalavimus bei kurti ilgalaikę pridėtinę vertę savo klientams.

Susipažinkite su mumis ir mūsų projektais plačiau:
informacija apie UAB „Baltic asset management“
2435 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.