Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Naujoji Pilaitė“

Statinių priežiūros vadybininkas (-ė)

1400-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Naujoji Pilaitė“

Darbo pobūdis

Tavo užduotys:

Daugiabučių namų priežiūra kuri apima papildomų darbų organizavimą, bendravimą su klientais/gyventojais telefonu, el. paštu arba gyvai objektuose ar susirinkimuose, raštų rašymas, bendravimas su įvairiomis institucijomis, įmonėmis.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad tu turi:
  • Aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Puikius bendravimo įgūdžius;
  • Vairuotojo pažymėjimą.

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Techninis ar inžinerinis išsilavinimas;

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir žinias;
  • Motyvacinius mėnesinius ir ketvirtinius priedus;
  • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • Vieningų tikslų siekiantį kolektyvą;

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
fiksuotas darbo užmokestis ir papildomi priedai už rezultatus pagal motyvacinę sistemą.

Bendrovės „Naujoji pilaitė“ veikla apima pastatų priežiūros paslaugas visame Vilniaus mieste. Įmonė savo veikla siekia užtikrinti profesionalias, kokybiškas paslaugas bei nuolat tobulina teikiamų paslaugų kokybę.
informacija apie UAB „Naujoji Pilaitė“
1183 €
Vid. atlyginimas bruto
54
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 781 €
25% uždirba 781-1021 €
25% uždirba 1021-1781 €
25% uždirba nuo 1781 €