Evaldo Damanausko individuali veikla
Daugiau apie įmonę »

Statybininkai (namų statyba)

3000–3600 Eur
Užsienis: Islandija - Evaldo Damanausko individuali veikla

Darbo pobūdis

Ieškome šių kvalifikacijų specialistų:
1. Betonuotojai;
2. Dailidės;
3. Kitų kvalifikacijų specialistai taip pat aktualūs, tačiau jų išvykimas būtų numatomas vėliau.

Darbai statybose:
  • blokinių ir medinių namų statyba;
  • pamatų liejimas, betonavimas;
  • konstrukcijų kėlimas/tvirtinimas;
  • išorės ir vidaus apdailos darbai.

Reikalavimai

Patirtis blokinių/medinių/karkasinių namų statyboje
Gebėjimas suprasti brėžinius
Galimybė išvykti į Islandiją kelių savaičių laikotarpyje
Atsakingumas

Privalumai (nebūtina):
Anglų kalbos mokėjimas
Šios srities profesinis išsilavinimas
Darbo patirtis Islandijoje/Norvegijoje

Mes jums siūlome

Įdarbinimas tiesiogiai į Islandijos įmonę

ATLYGINIMAS:
1. Mokamas dukart per mėnesį
2. Mokama už dirbtas valandas (įkainis - 14 eurų/valanda "į rankas", viršvalandžiai - +20%)

Darbdavys kompensuoja skrydį į Islandiją
Darbdavys nuveža ir parveža į darbą ir atgal nemokamai
Darbdavys nuperka darbo drabužius

Kas tris mėnesius dvi savaitės atostogų (darbdavys kompensuoja iki 100 eurų lėktuvo bilietui)

Apgyvendinimas po 2 asmenis kambaryje (kaina žmogui - 520 eurų/mėn)

Darbas nuolatinis

Atlyginimas

3000–3600 Eur atskaičiavus mokesčius

Darbuotojų atrankos kompanija, siūlanti gerai apmokamas darbo vietas Europoje.
Atrenkame darbuotojus, kurie yra tiesiogiai įdarbinami mūsų partnerių įmonėse.