Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Statybinių prekių parduotuvė ieško pardavėjų - konsultantų

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Statybinių prekių parduotuvės kolektyvui ieškome darbuotojų, kurių pagrindinės funkcijos būtų:
  • prekių priėmimas, jų išdėstymas skyriuje;
  • bendravimas su klientais;
  • gali tekti atlikti inventorizaciją.

Reikalavimai

  • vidurinis išsilavinimas;
  • atsakingumas, darbštumas, komunikabilumas;
  • darbo patirtis kasos aparatu (tik privalumas);
  • B kategorijos automobilio teisės (tik privalumas).

Mes jums siūlome

  • darbą jaunatviškame kolektyve;
  • patogų susisiekimą;
  • puikias darbo sąlygas;
  • palankų darbo grafiką (slenkantį 5 darbo d.);
  • gerą atlyginimą;
  • stabilų darbą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "HEADEX"

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.