Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Sanxi"
Daugiau apie įmonę »

Statybinkas

Užsienis: Vokietija - UAB "Sanxi"

Darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio statybininkų ( gipso kartono montuotojai, staliai dailides, tinkuotojai, apdailininkai, betonuotojai, dažytojai, plytelių klijuotojai ). Dirbsite 2 - 4 žmonių komandoje. Darbo diena prasideda nuo 7 – 8 val. iki 16 – 18 (priklausomai nuo objekto).

Reikalavimai

Darbo patirtis ne mažiau nei 2 metai savo specialybėje.
Sveikatos būklė leidžianti dirbti fizinį darbą
Gebėjimas kalbėti vokiečių, anglų kalbomis – privalumas
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – privalumas. Turint teisę vairuoti Jums bus priskirtas automobilis bei piniginis priedas prie mėnesinio atlyginimo

Mes jums siūlome

Atlyginimas priklausys nuo Jūsų asmeniniu gebėjimu dirbti.
Jeigu susidomėjote mūsų pasiūlymu, mes Jums pažadame:
Apmokėti Jūsų kelionę iš Lietuvos į Vokietiją
Suteikti nuvežimo į darbo vietą, bei parvežimo į gyvenamąją vietą paslaugas
Turime galimybę Jus apgyvendinti Berlyne arba Rostoko mieste šalia jūros

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Sanxi"

UAB "Sanxi"

Mes esame nauja įmonė užsiimanti pastatų paruošimu griovimo darbams. Turime partnerius Lietuvoje ir kitose Europos sąjungos valstybėse.