Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ALGINSTA“

Statybos darbų inžinierius – sąmatininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALGINSTA“

Darbo pobūdis

  • Statybinių darbų sąmatų konkursams rengimas ir skaičiavimas;
  • Kainų lygio statybos rinkoje suvokimas, tyrimas ir analizė;
  • Užklausų pateikimas subrangovams ir tiekėjams dėl darbų bei medžiagų kainų;
  • Analizuoti ir vertinti techninę dokumentaciją apie statybos medžiagų ir paslaugų kainas, ieškoti galimybių optimizuoti ir tobulinti sprendinius;
  • Ekonomiškai naudingiausių techninių sprendimų paieška;
  • Bendravimas su medžiagų tiekėjais ir subrangovais;
  • Techninės ir konkursinės dokumentacijos rengimas;
  • Skaičiuojamosios dalies kokybės užtikrinimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis/statybos išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų analogiško darbo patirtis;
  • Statybos procesų ir technologijų išmanymas;
  • Atestacijos, privalumas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ;
  • Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Atsakingumas, pareigingumas, orientacija į kokybišką rezultatą.

Įmonė siūlo

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • Vertingą patirtį ir tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Alginsta" daro fermų projektus, montuoja įrangą, atlieka garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, biodujų gamyba.
informacija apie UAB „ALGINSTA“
1987 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1355 €
25% uždirba 1355-1980 €
25% uždirba 1980-2450 €
25% uždirba nuo 2450 €