Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Melnava“

Statybos darbų vadovas (-ė)

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Melnava“

Darbo pobūdis

Darbų planavimas;
Organizuoti ir planuoti savalaikį bei kokybišką statybos darbų atlikimą;
Efektyvus medžiagų ir mechanizmų panaudojimo užtikrinimas;
Darbų saugos, darbo ir aplinkos reikalavimų žinojimas bei laikymasis;
Bendravimas su klientais, tiekėjais, subrangovais;
Kiti statybos darbų vadovui priskirti darbai;

Reikalavimai

Statybos technologinių procesų išmanymas;
Kvalifikacijos atestatas, suteikiantį teisę eiti statybos vadovo pareigas arba ypatingo statinio vadovo pareigas;
Geri vadovavimo, darbų organizavimo įgūdžiai;
Sėkminga statybos vadovo darbo patirtis;

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą augančioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo perspektyvas;
Konkurencingą atlyginimą + priedus;
Darbui reikalingas priemones;

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas

Melnava Staffing/Engineering/Constructions – jauna, bet itin sparčiai auganti įmonė. Kompanija atlieka ŠVOK, inžinerinių sistemų ,elektrotechnikos ir ryšių tinklų instaliavimo darbus Skandinavijos ir Vakarų Europos šalyse. Bei bendruosius statybinius ir vidaus apdailos darbus subrangos principu lietuvoje. Įmonė dirba su vidutiniais ar stambiais projektais – duomenų centrais, industriniais objektais, prekybos centrais, daugiabučių projektais.
Daugiau informacijos:
Tel. El.p.:
informacija apie UAB „Melnava“
1395 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius