Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „SRS SERVISAS“

Statybos darbų vadovas (-ė) Vilniuje

1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai, Širvintos - UAB „SRS SERVISAS“

Darbo pobūdis

Vadovavimas atliekant statybos darbus;
Statybos darbų organizavimas objektuose;
Atliekamų darbų vykdymo kokybės kontrolė;
Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
Techninių klausimų derinimas su užsakovais;
Objektui numatytų resursų kontrolė;
Medžiagų tiekimo užtikrinimas;
Visų procesų, susijusių su objekto statyba, valdymas ir kontrolė;
Subrangovų darbo koordinavimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Organizaciniai įgūdžiai;
Statybos technologinių procesų išmanymas;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
Sugebėjimas efektyviai planuoti laiką;
Noras mokytis ir tobulėti;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir valdyti komandą;
Darbas kompiuteriu;
Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis;
Statybos darbų vadovo atestatas.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
Visas darbui reikalingas priemones (automobilį, darbo įrankius ir rūbus...);
Darbas pastovus, įdomus sparčiai augančioje kompanijoje, kuri nuolatos plečiasi.
Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų;
Kolegišką ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas

Įmonės stiprybė – vieninga, kvalifikuota vadovų ir kitų specialistų komanda, nuolat tobulinanti žinias ir didinanti patirtį. Projektus valdo didžiulę patirtį sukaupusi komanda, kuri įmonei padeda teikti tik pačias kokybiškiausias paslaugas ir sėkmingai įgyvendinti projektus. Kompanija auga ir plečiasi ir šiuo metu kviečia prisijungti Statybos darbų vadovą (-ę).

SRS įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2008 metų pradžioje. Per įmonės veiklos metus buvo suburta daugiau nei 180 įvairių sričių specialistus jungianti komanda, kuriuos vienija bendras tikslas – profesionaliai pasirūpinti klientų poreikiais. Savo lankstumo, inovatyvių sprendimų dėka kompanija sparčiai auga ir nuolat tobulėja taip įsitvirtindama tarp stipriausių Lietuvos statybų įmonių.

SRS įmonių grupę sudaro:
  • SRS gastro, kuri tiekia profesionalią virtuvės ir prekybos įrangą, ją remontuoja bei prižiūri.
  • SRS statyba užsiima komercinių patalpų įrengimu pagal kliento pateiktą projektą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
  • Reklamos-meistrai projektuoja, gamina, montuoja bei prižiūri įvairius reklaminius gaminius.
  • Metalas (metalo gamybos paslaugos).Esame novatoriška įmonė, einanti koja kojon su metalo gamybos tendencijomis. Siekiame būti lyderiu metalo gaminių rinkoje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
informacija apie UAB „SRS SERVISAS“
2452 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
228
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1730 €
25% uždirba 1730-2020 €
25% uždirba 2020-2631 €
25% uždirba nuo 2631 €