Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Interresta“

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

1300-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Interresta“

Pasiūlymas Jums:

Žadame patogias darbo sąlygas patikimoje kompanijoje, nuolatinį darbo pobūdį perspektyviuose projektuose, visas reikalingas darbui priemones, subalansuotą darbo krūvį (darbas nuo pirmadienio iki penktadienio 8 – 17 val. arba 9 - 18 val.) ir galimybę apgyvendinti projekto laikotarpiui (jei esate ne iš Vilniaus); sąžiningą, laiku mokamą atlyginimą, motyvuojančius priedus, sveikatos draudimą ir papildomas naudas, apie kurias plačiau – susitikimo metu.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės atsakomybės:

Šiame darbe reikės vadovauti bendrastatybiniams darbams arba betonavimo darbams; planuoti ir organizuoti darbą objekte, paskirstyti užduotis, laikytis statybos darbų atlikimo terminų, derinti veiksmus su projekto vadovu. Taip pat būtina kontroliuoti technologinių reikalavimų, procesų ir kokybės reikalavimų laikymąsi. Išsamiau – pokalbio metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite darbų vadovo darbo patirties ne mažiau nei 1 metus; išmanote darbų saugos reikalavimus; norite dirbti patikimoje įmonėje, esate atsakingas kruopštus, atidus ir be žalingų įpročių.
Jei Jums svarbu ilgalaikis darbas stabilioje įmonėje, tuomet nedelskite - siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. į rankas
UAB „Interresta“

UAB „Interresta“

UAB “Interresta” – jau šešioliktus metus sėkmingai vystanti NT projektus. Mūsų komandos atliekami darbai pasižymi išskirtine kokybe, atlikimo tvarka ir organizuotu bei greitu darbu. Bendrastatybiniai ir betonavimo darbai yra pagrindinė įmonės veiklos sritis, todėl atliekamų darbų terminai yra tikslūs. Projektus įgyvendiname ne tik Vilniaus mieste, bet ir rajone bei kituose miestuose. Apie mūsų vykdomus projektus Vilniuje galėsite sužinoti daugiau susitikimo metu.
Priimsime patyrusį profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Interresta“
1316 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 652 €
25% uždirba 652-776 €
25% uždirba 776-2157 €
25% uždirba nuo 2157 €