Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „GATAS“

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GATAS“

Darbo pobūdis

  • Darbų organizavimas vykdomuose statybos objektuose;
  • Atliekamų darbų kokybės ir technologijų laikymosi priežiūra bei kontrolė;
  • Vadovavimas darbuotojams statybos objektuose;
  • Subrangovų priežiūra vykdomuose statybos objektuose;
  • Atliekamų darbų kokybės bei darbų saugos užtikrinimas objekte;
  • Tinkamas ir ekonomiškas skiriamų resursų panaudojimas;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
  • Techninių klausimų sprendimas su užsakovais ir projektuotojais;
  • Statybos darbų vykdymo grafiko ir biudžeto kontrolė;
  • Projektų vadovo pavadavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis dirbant statybos darbų vadovu statybinėse arba kelių infrastruktūros įmonėse;
  • Statybos darbų valdymo patirtis ne trumpesnė kaip 3 metai;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas inžinerijos srityje;
  • Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, puikūs organizaciniai įgūdžiai;
  • Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

  • Galimybę dirbti strateginę reikšmę kelių infrastruktūroje turinčiuose projektuose;
  • Geras darbas sąlygas;
  • Dinamišką, įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve, saviraiškos galimybes;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus, karjeros galimybę išaugti į projektų vadovą;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Darbo laikas nuo 7 iki 16 val; darbas visoje Lietuvoje;
  • Atlyginimą nuo 2100 EUR iki 2630 EUR (neatskaičius mokesčių) per mėnesį, kintamą atlyginimo dalį , priklausančią nuo darbo rezultatų bei metinę premiją.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas
Mokami priedai prie atlyginimo. Priedų dydis priklauso nuo darbo rezultatų.
UAB „GATAS“

UAB „GATAS“

UAB GATAS– esame dinamiškų ir inovatyvių sprendimų lyderiai dirbantys rinkoje jau 15 metų. Šiandien siūlomas specializuotas paslaugų spektras puikiai pritaikomas tiek valstybiniams, tiek privatiems klientams. Profesionaliai įgyvendiname kompleksinius sprendimus, skirtus miestų, kelių, geležinkelių infrastruktūrai. Įrenginėjame įvairių tipų inžinerinius statinius, polių pamatus, rostverkus, įvairias akustinias sienas.
Esame patikimas partneris ne tik savo klientams, bet ir darbuotojams!

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad GATAS, UAB išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Kaip tvarkome asmens duomenis:
informacija apie UAB „GATAS“
2595 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1780 €
25% uždirba 1780-2443 €
25% uždirba 2443-2971 €
25% uždirba nuo 2971 €