Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Altos granitas“

Statybos darbų vadovas (gerbūvis)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Altos granitas“

Darbo pobūdis

  • Kelių, gatvių tiesimas (kelio bortų, šaligatvio dangų, pagrindų įrengimas);
  • Organizuoti darbus objektuose, juos kontroliuoti, derinti su užsakovais, užtikrinti savalaikį medžiagų užsakymą, ruošti dokumentus, kontroliuoti darbų saugą.

Reikalavimai

  • Laukiame kandidatų, išmanančių statybos darbų valdymą, statybos technologinius procesus, statybos techninius reglamentus.
  • Statybos teisės aktų išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas – Microsoft Excel, Word , Autocad;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Kvalifikacijos kėlimo bei gebėjimų tobulinimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas (konkretus atlyginimas – derybų objektas).

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
UAB „Altos granitas“

UAB „Altos granitas“

UAB Altos Granitas

GERBŪVIO DARBAI
Bendradarbiaujame su įvairiomis mažomis, vidutinėmis ir stambiomis statybos, prekybos, pramonės ir viešojo sektoriaus įmonėmis. Turima darbo jėga bei statybinės technikos bazė užtikrina galimybę įvykdyti įvairių apimčių projektus, tokius kaip automobilių stovėjimo aikštelės, sporto aikštynai, kelių, greitkelių, taip pat visus lauko įrengimo darbus prie visų tipų administracinių ir komercinių pastatų, gyvenamųjų namų (daugiabučių ir privačių), prekybos centrų, pramoninių parkų, LEZ centrų, sandėlių teritorijų ir prie kitų statybos objektų. Darbai: trinkelių, plytelių įrengimas rankiniu būdu ir su klojimo mašinomis; betoninių ir granitinių bortų, žiedų, garso atitvarų, pralaidų įrengimas; kelių, gatvių tiesimas ir jų remontas; žemės, pamatų, tranšėjų kasimo darbai; kelkraščių, šlaitų, griovių įrengimas; atraminių sienų ir pramoninių grindų betonavimo darbai; aplinkos apželdinimas ir tvarkymas; metalinių konstrukcijų bei ilgų ruožų akmens sienų įrengimo darbai; surenkamų požeminių perėjų iš metalinių lakštų montavimo ir hidroizoliavimo darbai, pagrindų paruošimas betonavimo darbams požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse o taip pat statybinės technikos ir mechanizmų nuoma.

GRANITO PARDAVIMAS
Tiekiame granito ir kitus natūralaus akmens gaminius Lietuvoje ir Skandinavijoje. Dirbame su privataus ir valstybinio sektoriaus įmonėmis, transporto infrastruktūros bei kitų statybų rangovais ir kraštovaizdžio architektais. Todėl vykdome individualius granito ir akmens masės gaminių užsakymus įvairiems projektams ir pagal specialius išmatavimus. Pagrindinis ir nuolat sandėliuose turimas asortimentas: granito borteliai, atraminės sienelės, laiptų pakopos. Turėdami atskirus logistikos centrus ir sandėlius Baltijos ir Skandinavijos regionuose užtikriname greitą gaminių gabenimą, asortimento pakeitimą ar papildymą. Suteikiame medžiagų ir darbų garantijas, pateikiame išpildomąją dokumentaciją.

KOMANDA
Esame stiprūs ir paklausūs gerbūvio darbų ir granito pardavimų srityje. Sukaupę stiprią kvalifikuotos darbo jėgos patirtį, atestuotus statybos vadovus ir savo srities profesionalus, todėl dirbame greitai, lanksčiai ir laikantis aukščiausios kokybės prekių ir paslaugų standartų.
informacija apie UAB „Altos granitas“
1215 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.