UAB „Mana ranga“

Statybos darbų vadovas

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Mana ranga“

Darbo pobūdis

  • Planuoti, organizuoti bei prižiūrėti statybos darbus;
  • Paskirstyti bei kontroliuoti darbus pagal suderintą grafiką;
  • Koordinuoti rangovų ir subrangovų darbą;
  • Ruošti ir pildyti techninę dokumentaciją;
  • Koordinuoti pavaldžių darbuotojų/brigadų darbus, skirstyti užduotis ir jas prižiūrėti;
  • Kontroliuoti numatomų objektui medžiagų resursus.

Reikalavimai

  • Statybos procesų technologinis išmanymas;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbų saugos ir kokybės reikalavimų užtikrinimas;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, atsakingumas;
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Įdomų, iššūkių kupiną ir dinamišką darbą;
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką darbo kolektyvą;
  • Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • Kompetencijas ir pastangas atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB ,,Mana ranga''

Įmonės veiklos kryptis - administracinių pastatų, gyvenamųjų namų statybos, renovacijos, remonto, apdailos darbai, paslaugos.
Kompanija nuolat plečia veiklą, pasižymi patikimais partneriais ir nuolat augančiu klientų skaičiumi. Įmonės siekiai yra nuolat tobulėti, kurti atsakingą verslą, laikytis aukštų etikos ir saugumo reikalavimų, priimti didžiausius iššūkius ir juos įgyvendinti.
informacija apie UAB „Mana ranga“
1169 €
Vid. atlyginimas bruto
64
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 789 €
25% uždirba 789-1056 €
25% uždirba 1056-1431 €
25% uždirba nuo 1431 €