Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „DOMASTA“

Statybos darbų vadovas

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DOMASTA“

Darbo pobūdis

  • Darbų objektuose planavimas, priežiūra ir organizavimas;
  • Darbų saugos, priešgaisrinės saugos, aplinkos apsaugos reikalavimų išmanymas ir laikymasis;
  • Atliekamų darbų kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė;
  • Medžiagų ir mechanizmų tiekimo ir efektyvaus panaudojimo užtikrinimas;
  • Bendravimas su subrangovais ir jų darbų atlikimo kontrolė;
  • Reikalingos dokumentacijos rengimas ir tvarkymas.

Reikalavimai

  • Statybos darbų valdymo patirtis;
  • Išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Puikūs darbų planavimo, organizavimo bei koordinavimo įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir ketvirtines premijas už atliekamą darbą;
  • Kompanijos automobilį;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla - bendrieji statybos darbai, apdaila, parduotuvių, prekybos salonų įrengimas. UAB Domasta siekia nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo.
informacija apie UAB „DOMASTA“
1707 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
67
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 822 €
25% uždirba 822-1662 €
25% uždirba 1662-2202 €
25% uždirba nuo 2202 €