Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Paradis“

STATYBOS DARBŲ VADOVO ASISTENTAS

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Paradis“

Darbo pobūdis

Statybos darbų vadovo asistentas mūsų įmonėje yra atsakingas už:
  • Sąlygų užtikrinimą kėlimo įrenginių (liftų, keltuvų) montavimo darbams;
  • Montavimo darbų organizavimą.

Jums reikės:
  • Suderinti parduotų įrenginių statybines užduotis;
  • Konsultuoti klientus statybinių klausimų temomis;
  • Vykti į objektus, kontroliuoti darbus statybvietėse;
  • Organizuoti medžiagų ir įrenginių pristatymą į objektus;
  • Ruošti reikiamą dokumentaciją;
  • Priduoti darbus užsakovui.

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir bendras kompiuterinis raštingumas (MS Office, Google Cloud);
  • Gebėjimas efektyviai dirbti komandoje ir individualiai;
  • Organizuotumas, geri savo ir komandos laiko planavimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumai:
  • Darbo patirtis dirbant organizacinį darbą statybų sektoriuje;
  • Statybos darbų vadovo atestatas (bendrastatybiniai darbai);
  • Aukštasis statybinės krypties išsilavinimas;
  • Anglų kalbos žinios bendravimui raštu;

Mes jums siūlome

  • Darbo automobilį ir kitas darbo priemones;
  • Darbą stabilioje ir augančioje įmonėje;
  • Draugišką ir veržlią komandą;
  • Motyvacinę sistemą.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Paradis“
1689 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
98
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1424 €
25% uždirba 1424-1592 €
25% uždirba 1592-1814 €
25% uždirba nuo 1814 €