Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Conres LT“

STATYBOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A)

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Conres LT“

Darbo pobūdis

  • Planuoti darbininkų poreikį statybos objektuose;
  • Koordinuoti darbininkų paskirstymo į statybos objektus procesą;
  • Nustatyti išdirbio normas, vykdyti kontrolę ir teikti išdirbio normų gerinimo planus;
  • Dalyvauti statybos darbuotojų atrankose;
  • Koordinuoti darbininkų ugdymo, motyvavimo ir komunikacijos procesus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / aukštesnysis statybinis inžinerinis išsilavinimas;
  • Statybos vadovo arba statybos darbų vadovo darbo patirtis (privalumas);
  • Statybos darbų išmanymas;
  • Planavimo įgūdžiai, organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, iniciatyvumas, ambicingumas;
  • Geri komunikavimo žodžiu ir raštu įgūdžiai;
  • Rusų kalbos žinios (privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Bendrųjų įgūdžių ugdymą, specialiosios kvalifikacijos mokymus;
  • Vidinės karjeros galimybes atsižvelgiant į tavo kompetencijas ir poreikius;
  • Metines premijas už pasiektus rezultatus;
  • Tarnybinį automobilį ir kurą;
  • Šiuolaikiškas darbo priemones;
  • Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

UAB „Conres LT“ – perspektyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikiniu požiūriu pasižyminti generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė. Kompanija, išsiskirianti inovatyviu statybų procesų valdymu, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti pažangias sertifikavimo sistemas bei tarptautinius statybų standartus, tokius kaip LEED, BREEAM, BIM, ISO ir kt. Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje suteikia galimybę įgyvendinti idėjas, tobulėti bei jaustis svarbiu komandos nariu.
informacija apie UAB „Conres LT“
3595 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2632 €
25% uždirba 2632-3133 €
25% uždirba 3133-4043 €
25% uždirba nuo 4043 €