Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Indigroup“

Statybos projektų vadovas (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Palanga - UAB „Indigroup“

Darbo pobūdis

NT projektų planavimas, įgyvendinimo veiksmų organizavimas ir projekto užbaigimo užtikrinimas
Investicinių projektų rengimas, vertinimas ir vykdymas
Projekto koncepcijos parengimas ir tikslų nustatymas
Projektavimo ir statybos grafikų, biudžetų sudarymas, derinimas ir kontrolė
Dokumentų rengimas; bendravimas su architektais, projektuotojais, rangovais, derinančiomis institucijomis
Santykių su partneriais užmezgimas ir vystymas
Ataskaitų akcininkams rengimas ir pristatymas

Reikalavimai:

Darbo patirtis auštos kokybės, bei techninio ir architektūrinio sudėtingumo statybų projektų vystymo srityje ne mažiau 5 m
Aukštasis išsilavinimas statybų inžinerijos ar NT vadybos srityje
Labai geras statybų procesų ir technologijų išmanymas
Projektavimo ir/arba statybos procesų valdymo patirtis. Projekto laiko grafiko ir biudžeto sudarymo patirtis
Teisės aktų, reglamentuojančių teritorijų planavimą, statinio projektavimą ir statybą, išmanymas
Bendravimo su užsakovais, projektuotojais ir statybos rangovais patirtis, ne mažiau penkių metų
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Sugebėjimas dirbti savarankiškai, aktyvumas, puikūs darbo organizavimo įgūdžiai

Siūlome:

Darbą sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonių grupėje
Atsakingą ir dinamišką darbo poziciją profesionalų komandoje
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas
+ apgyvendinimo paketas ir priedai

Indigroup yra aukščiausio lygmens specialistų ir vadovų atrankos profesionalai. Mūsų klientė - sėkmingai veikianti NT vystymo įmonių grupė, daugiau kaip 10 metų sėkmingai vystanti ypač aukštos kokybės gyvenamosios paskirties NT projektus Vakarų Lietuvoje.

Šiuo metu įmonė ieško patyrusio statybos profesionalo, galinčio užimti Statybos projektų vadovo (-ės) poziciją. Asmuo bus atsakingas už esamų ir naujų NT projektų planavimą ir įgyvendinimą, apimantį projektų biudžeto, projektavimo bei statybų rangos etapus.