Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Sirin Development“

STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 2700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sirin Development“

Darbo pobūdis:

Statybos projektų vystymas;
Projektavimo procesų valdymas;
Projekto biudžetų bei kalendorinių darbų vykdymo grafikų sudarymas, kontrolė bei efektyvus išteklių valdymas;
Racionalių konstrukcinių, techninių sprendinių analizė;
Statybos dalyvių vykdomų darbų organizavimas;
Bendravimas su valstybinėmis institucijomis sprendžiant su projekto vystymu susijusius klausimus;
Savalaikis projekto vystymo ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

Nuo 5 m. patirtis didelės apimties projekto valdyme (nuo 6 mln. Eur be PVM);
Projektavimą ir statybą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
Gebėjimas planuoti, koordinuoti savo ir partnerių darbus;
Mokėjimas dirbti su AutoCAD, MS PROJECT, MS OFFICE programomis;
Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti statybos vadovo ar statinio statybos techninės priežiūros pareigas - privalumas;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Mes siūlome:

Laisvą dieną gimtadienio proga;
Mokymo ir tobulėjimo programas;
Unikalią patirtį dirbant su dideliais komercinio pramoninio nekilnojamojo turto objektais;
Metines premijas.

Dalyvaudami darbuotojų atrankoje patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad UAB „SIRIN Development“ tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis darbuotojų atrankos vykdymo tikslais UAB „SIRIN Development“ privatumo politikoje nurodyta tvarka. Užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

Nuo 2700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir kompetencijų.

Mes – vienas didžiausių logistikos nekilnojamojo turto vystytojų Baltijos šalyse. Rinkoje sėkmingai veikdami daugiau nei 15 metų, išplėtojome virš 600 000 kv. m modernių, energiškai efektyvių ir tvarių logistikos parkų. Šiandien „SIRIN Development“ valdo daugiau nei trečdalį milijono kv. m logistikos NT Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „Sirin Development“
4940 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3305 €
25% uždirba 3305-4153 €
25% uždirba 4153-5842 €
25% uždirba nuo 5842 €