Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ESVALDA“

Statybos projektų vadovas

2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ESVALDA“

Darbo pobūdis

Pramoninės paskirties pastatų (7.3-7.12) statybos darbų organizavimas

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis statybinis/inžinerinis išsilavinimas;
Sėkmingo darbo patirtis organizuojant pramoninių pastatų statybos darbus;
Ypatingo statinio statybos vadovo kvalifikacijos atestatas būtų privalumas;
Prekybos centrų (7.3) statybos darbo patirtis būtų privalumas;
Aukštas kompiuterinis raštingumas (AutoCAD, Autodesk Revit, MS Project ir kt.).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui
Sąžiningas ir teisingas požiūris į darbuotoją;
Motyvuojantis ir darbo rezultatus atitinkantis atlyginimas;
Apmokymai, kvalifikacijos kėlimas bei sėkmingos darbo patirties perdavimas;
Profesinės karjeros galimybės;

Atlyginimas

2000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Nepriekaištingos reputacijos, sparčiai auganti įmonė kurios pagrindinis tikslas yra teikti paslaugas viršijant statybos dalyvių lūkesčius.
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir kartu įgyvendinti stambius projektus.
informacija apie UAB „ESVALDA“
2927 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.