Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
PERSONALO AKADEMIJA

STATYBOS PROJEKTŲ VADOVO (didelės sąmatinės vertės hidrotechninės paskirties statiniai)

1900-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Hidrotechninės paskirties statinių projektų valdymas nuo A iki Z: planavimas, vykdymas, pridavimas užsakovams;
  • Nuolatinis bendravimas su subrangovais, tiekėjais, partneriais, 1-2 statybos vadovais ir užsakovais;
  • Projektų sutarčių pasirašymas ir vykdymo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis statybų inžinerijos sričių išsilavinimas;
  • Darbo patirtis Statybos projektų vadovo pareigose 3+ metai;
  • Ypatingo statinio projekto vadovo kvalifikacijos atestatas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • 1900-2500 eurų/mėn. neto atlyginimą;
  • Priedus už darbo efektyvumą ir pasiektus planus;
  • Įmonės automobilį.

Atlyginimas

1900-2500 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - atestuota ypatingo statinio statybos rangovo įmonė, priklausanti stambiai inžinerinių tinklų statybų, įrangos projektavimo ir gamybos bei turto valdymo įmonių grupei, sėkmingai veikiančiai Lietuvoje nuo 2012 metų.

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą, Vilniuje ieškome