Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Eman Company“

Statybos vadovo asistentas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Eman Company“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą statybos vadovo asistentui, padėsiančio tiek statybos aikštelėje, tiek ofise. Darbas yra dinamiškas.
Pagrindines veiklos: vežamų medžiagų kiekių sekimas, atliktų darbų kiekio skaičiavimas (sutikrinimas), perkamų medžiagų ir paslaugų kainų bei kiekio analizavimas.

Reikalavimai

Geros rusų kalbos žinios būtų privalumas;
Kruopštumas, atidumas detalėms;
Organizaciniai įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas;
Darbas panašioje srityje būtų privalumas;

Mes jums siūlome

Tobulėjimą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Galimybė dirbti individualiai objekte kaip darbų vadovui;
Lankstų darbdavio požiūrį;
Bandomuoju laikotarpiu 800eur/mėn. Reguliarus į rankas 1000eur/mėn.;
Atlygino kilimas pagal darbo rezultatus iki 1500eur/mėn;

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Įmonė dirbanti Vilniuje
informacija apie UAB „Eman Company“
1336 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1006 €
25% uždirba 1006-1108 €
25% uždirba 1108-1122 €
25% uždirba nuo 1122 €