UAB "Inomus"
Daugiau apie įmonę »

Statybų kompanijai Norvegijoje reikalingi darbuotojai

Nuo 2100 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB "Inomus"

Darbo pobūdis

Ieškome pagalbinių darbininkų bei plataus profilio statybininkų darbui Norvegijoje.

Pagalbiniai darbai renovuojant, griaunant, remontuojant ir statant viešbučius bei pramoninės paskirties pastatus.

Viešbučių bei kitų pramoninių pastatų renovacija, remontas langų ir durų keitimas, tapetų klijavimas, dažymas, laminato dėjimas, elektros ir santechnikos darbai, trinkelių klojimas.

Privalumas - nuosavas automobilis (kurą bei kelių mokesčius apmokame)
Darbo valandų skaičius: 40 val. (su galimybe dirbti viršvalandžius)
Darbo vieta: Oslo regionas.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis statybose;

Anglų kalbos žinios;

Žalingų įpročių neturėjimas;

Darbštumas bei punktualumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;

Visus darbui reikalingus įrankius ir aprangą

Laiku mokamą atlyginimą

Gyvenamą vietą (už minimalų mokestį)

Ilgalaikis darbas su galimybe tobulėti

Darbinimas į norvegišką įmonę.

Atlyginimas

Nuo 2100 Eur atskaičius mokesčius

UAB INOMUS Construction Group

Įmonė INOMUS Construction Group atlieka visuomeninių ir komercinių projektų statybos, rekonstrukcijos ir renovacijos darbus Norvegijoje.

Kontaktinis tel. nr. +370 606 62 119/+370 604 78 432