UAB „Inomus“
Daugiau apie įmonę »

Statybų kompanijai Norvegijoje reikalingi plataus profilio statybininkai / staliai

Nuo 2300 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB „Inomus“

Darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio statybininkų, stalių darbui Norvegijoje.

Viešbučių bei kitų pramoninių pastatų renovacija, remontas, langų ir durų keitimas, tapetų klijavimas, dažymas, gipso montavimo darbai, laminato dėjimas, trinkelių klojimas.

Darbo valandų skaičius: 40 val/sav. (su galimybe dirbti viršvalandžius)
Darbo vieta: Oslo regionas.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis statybose;

Anglų kalbos žinios (privaloma);

Žalingų įpročių neturėjimas;

Darbštumas bei punktualumas.
Privalumas - nuosavas automobilis (kurą bei kelių mokesčius apmokame)

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;

Visus darbui reikalingus įrankius ir aprangą;

Laiku mokamą atlyginimą;

Lankstų atostogų grafiką;

Gyvenamą vietą (už minimalų mokestį);

Ilgalaikį darbą su galimybe tobulėti.

Darbas norvegiškoje įmonėje.

Atlyginimas

Nuo 2300 Eur atskaičius mokesčius

UAB INOMUS Construction Group

Įmonė INOMUS Construction Group atlieka visuomeninių ir komercinių projektų statybos, rekonstrukcijos ir renovacijos darbus Norvegijoje.