Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Swedbank
Daugiau apie įmonę »

Stažuotojas (-a) Kredito produktų administravimo skyriuje

Vilnius - Swedbank

Darbo pobūdis

Terminuota 6 mėnesių darbo sutartis (pilna darbo diena)


Apie poziciją
  • sutarčių/susitarimų dokumentų tikrinimas, sutarčių aktyvavimas, įmokų pagal sutartis mokėjimo administravimas;
  • bendradarbiavimas su kitais padaliniais, kurie dalyvauja produktų administravimo procese;
  • kitos kasdienės užduotys pagal poreikį: sutarčių ir kitų dokumentų registravimas, bendravimas su kitais Banko padaliniais Kredito produktų administravimo skyriaus vardu.

Apie tave

Kaip stažuotojui Tau turėtų būti svarbios mūsų vertybės bei tikimės, kad turi puikius planavimo ir darbo organizavimo įgūdžius, atsakingą požiūrį į darbą, o taip pat esi iniciatyvus, komunikabilus, mėgsti ir sugebi dirbti komandoje.

Tikimės, kad sėkmingas kandidatas turės:
  • aukštąjį ekonominį, finansinį išsilavinimą (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (-ė));
  • kruopštumą, atsakingumą, atidumą, iniciatyvumą, gebėjimą dirbti komandoje bei savarankiškai;
  • gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (ypač Excel);
  • geras anglų kalbos žinias (skaityti ir rašyti);
  • gerus bendravimo įgūdžius.

Mes siūlome

Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekiųįgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge.
Swedbank

Swedbank

„Swedbank“ siekia skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Savo namų rinkose Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje „Swedbank“ teikia visas bankines paslaugas privatiems asmenims ir įmonėms. „Swedbank“ grupės įmonės kviečia visus, norinčius dirbti tarptautinėje organizacijoje, kurios vertybės – atvirumas, paprastumas ir rūpestingumas, bei prisidėti prie gyventojų, įmonių ir visuomenės finansinio augimo. Jei esi ambicingas ir pritari mūsų požiūriui, čia rasi daug iššūkių. „Swedbank” suteiks tau galimybę augti. Tavo veržlumas ir pasišventimas atvers tobulėjimo galimybes.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
www.swedbank.lt/lt/careers
Informacija apie Swedbank
1591 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
1997
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Dovilė Grigienė

Panašūs skelbimai: