Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Stiklita“

Stiklo pjaustymo staklių operatorius

1500-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

UAB “Stiklita”, veikianti 26m. architektūrinio stiklo apdirbimo ir stiklo gaminių vystymo versle Lietuvos ir Europos rinkose, siūlo darbą operatoriui prie naujai įdiegtos kompiuterizuotos stiklo pjaustymo linijos.
Darbas pamainomis: 6.00-14.30, 14.30-23.00 (pagal poreikį formuojama naktinė pamaina 23.00-06.00). Specifikos apmokome.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažesnis nei vidurinis išsilavinimas (techninis išsilavinimas - privalumas)
  • Atsakingumas, kruopštumas, noras tobulėti;
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas);
  • Brėžinių skaitymas (privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, loginis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė garantuoja apmokymus įsisavinant staklių valdymą ir technologijas, kompiuterizuotą darbo vietą, galimybes tobulėti, teikti pasiūlymus, kartu tobulinti ir dalyvauti procesų įgyvendinime, galimybės siekti karjeros.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo laiku ir kokybiškai atliekamo darbo.

UAB „Stiklita“ – kūrybiška bei inovatyvi įmonė, siūlanti platų stiklo apdirbimo paslaugų spektrą, žinoma rinkoje jau 28 metus. Mūsų paslaugos ne tik atitiks užsakovų poreikius, bet ir praturtins interjerą bei įgyvendins architektūrinius projektus. Mes specializuojamės tiek interjero, tiek eksterjero sprendimuose ir turime unikalią galimybę pristatyti rinkai naujoviškus produktus.
Todėl ieškome į komandą dinamiškų, iniciatyvių žmonių , kurie sugeba generuoti idėjas ir paversti jas produktu klientams.
informacija apie UAB „Stiklita“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2086 €
25% uždirba 2086-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €