UAB „Nordeksa“
Daugiau apie įmonę »

STOGDENGIAI - ŠVEDIJA - SKUBIAI

Nuo 2800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Nordeksa“

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome STOGŲ DENGIMO SPACIALISTO (-Ų) igalaikiam darbui Švedijoje.

Objektai - privatūs namai.
Darbo pobūdis - senos stogo dangos nuėmimas, naujos uždėjimas.
Projekto pradžia – kuo skubiau.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant tokio pobūdžio darbą.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Šnekamoji anglų k.

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikį darbą.
  • Visada laiku mokamą atlyginimą.
  • Apmokėtas kelionės išlaidas.
  • Apmokėtas būsto išlaidas.
  • Lankstų komandiruočių grafiką.
  • Darbo valandos: 40 – 55 val./sav. (galimybė dirbti viršv. darbą).
  • Patogus būstas (prikalusomai nuo kambarių dydžio, viename kambaryje 1 arba 2 asmenys, Wi-Fi, buitinė technika ir visa kita).
  • Suteikiamas automobilis.
  • Suteikiami darbo drabužiai.
  • Suteikiami darbo įrankiai.

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. į rankas

NORDEKSA yra tarptautinė konsultacinė personalo valdymo įmonė.