Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Scan Sorlie Baltic“

Surinkėjas/pakuotojas

Nuo 935 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Panevėžys - UAB „Scan Sorlie Baltic“

Darbo pobūdis

Ieškome dviejų skirtingų pareigybių:

  • Surinkėjas: karkasinių baldų (spintos, spintelės ir t.t.) surinkimas, fizinės ištvermės reikalaujantis darbas;
  • Pakuotojas: surinktų karkasinių baldų pakavimas ant padėklų, fizinės ištvermės reikalaujantis darbas;

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Atsakingumas, kruopštumas ir greita orientacija;
  • (PRIVALUMAS) Darbo patirtis baldų surinkime.

Mes jums siūlome

  • Darbo rotacijos galimybes;
  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą nuolat augančioje
tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką komandą, karjeros ir profesinio tobulėjimo
galimybes;
  • Darbo užmokestis po bandomojo laikotarpio (dalinai priklauso nuo Jūsų asmeninių atskaitymų).
Telefonas pasiteiravimui:

Atlyginimas

Nuo 935 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame Norvegijos kapitalo įmonė UAB Scan Sorlie Baltic
informacija apie UAB „Scan Sorlie Baltic“
1225 €
Vid. atlyginimas bruto
66
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 935 €
25% uždirba 935-960 €
25% uždirba 960-1388 €
25% uždirba nuo 1388 €