Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

LAZERINIŲ IR OPTOMECHANINIŲ SISTEMŲ SURINKIMO INŽINIERIUS

2100-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Brolis semiconductors“
BROLIS – aukštųjų technologijų kompanija, gaminanti elektrooptines ir lazerines sistemas gynybos bei saugumo reikmėms. Šiuo metu ieškome Sistemų surinkimo inžinieriaus, prisijunk prie mūsų ir kurk modernios gynybos ateitį!

Darbo pobūdis

  • BROLIS optomechaninių ir lazerinių sistemų surinkimas;
  • Standartinių kokybės užtikrinimo procedūrų taikymas ir laikymasis;
  • Kiekvienos surinktos sistemos patikra ir aukščiausių kokybės standartų užtikrinimas;
  • Tvarkingos ir švarios darbo vietos palaikymas, kasdienė priežiūra ir atitiktis 5S standartams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinė patirtis gamybos įmonėse;
  • Bazinės elektronikos, mechanikos ir optomechanikos žinios;
  • Sugebėjimas susikaupti ir efektyviai bei greitai dirbti gamybinėje aplinkoje;
  • Sugebėjimas skaityti, suprasti ir teisingai interpretuoti techninę dokumentaciją;
  • Sugebėjimas rinkti, analizuoti ir raportuoti gamybinius duomenis, gebėjimas imtis korekcinių veiksmų ir nuolatinis siekis tobulėti;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje, siekiant įmonės tikslų ir geriausių rezultatų;
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai, kruopštumas, atidumas, gebėjimas spręsti problemas;
  • SVARBU: atrinktas kandidatas turės gauti leidimą dirbti su įslaptinta informacija ir privalės pateikti medicininę 049a formos pažymą.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant švariose patalpose ar laboratorinėje aplinkoje;
  • Patirtis dirbant su lazeriais, darbo saugos dirbant su jais išmanymas;
  • Patirtis kuriant/pildant darbo vietos instrukcijas, surinkimo instrukcijas.

  • Prasmingą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą, galimybę prisidėti prie unikalių, sukurtų Lietuvoje, produktų gamybos.
  • Prisijungti prie komandos, net jei dvejoji dėl savo kompetencijos srities ar turimų įgūdžių. Atsirinkdami darbuotojus atsižvelgiame į kandidatų suderinamumą su įmonės kultūra: vertiname komandos dvasią, atvirumą ir sąžiningumą, siekį tobulėti ir gerą humoro jausmą! O mūsų profesionali komanda padės tau augti ir tobulėti.
  • Mums rūpi darbuotojų sveikata ir gerovė, todėl siūlome sveikatos draudimą, organizuojame sveikatos tikrinimo ir skiepijimo programas, siūlome įvairius mokymus, remiame sportines veiklas, suteikiame finansinį atostogų krepšelį, finansuojame komandines darbuotojų iniciatyvas.
  • Darbo užmokestis priklauso nuo jūsų kvalifikacijos, profesinės patirties, noro mokytis ir tobulėti, darbo stažo mūsų įmonėje.

Atlyginimas

2100-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Brolis semiconductors“

Brolis Defense Group valdo UAB „Brolis Semiconductors“ ir Brolis Photonics Solutions Ltd. įmones. Tai aukštųjų technologijų įmonių grupė, kurios būstinė yra Vilniuje. BROLIS kuria pažangiausias elektrooptines ir lazerines sistemas gynybos ir saugumo reikmėms - lazerinius taikiklius, SWIR bei termovizualinės sistemas, naktinio matymo įrangą ir kitus modernius optoeletronikos prietaisus. Daugiau informacijos apie įmonę ir jos kuriamus produktus: brolis-defence.com
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Brolis semiconductors“
5581 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2806 €
25% uždirba 2806-5039 €
25% uždirba 5039-7676 €
25% uždirba nuo 7676 €