Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SŪRIO DISTRIBUCIJA“
Daugiau apie įmonę »

SŪRIO PARDAVĖJAS (-A)

Vilnius - UAB „SŪRIO DISTRIBUCIJA“

Darbo pobūdis

Ieškome sūrio pardavėjo (-os), kuris gebėtų profesionaliai aptarnauti klientus, išmanytų sūrius ir skirtumus tarp jų, galėtų pritaikyti ar padėti išsirinkti sūrį pagal skonines preferencijas ar individualius poreikius. Be sūrių pardavimų ar klientų konsultavimo sūrio pardavėjas (-a) bus atsakingas ir už parduotuvės priežiūrą, kokybės bei švaros palaikymą, sūrių pasiūlos parinkimą ir reklamavimo planų rengimą.

REIKALAVIMAI:

  • Galimybė dirbti pilnu etatu,
  • Žinios apie sūrį ir pieno gaminius,
  • Darbo patirtis klientų aptarnavime,
  • Komunikabilumas ir atsakingumas,
  • Noras mokytis ir gilinti savo žinias apie sūrio kultūrą ir vartojimą,
  • Puikios anglų ir/arba rusų kalbos žinios,
  • Gera fizinė būklė ir ištvermė,
  • Komandiškumas ir pozityvumas.

BŪTINA būti apsilankius SAY CHEESE parduotuvėje.
IEŠKOME ILGALAIKIŲ DARBUOTOJŲ (ne vasarai).

SIŪLOME:

  • Įdomų darbą nišinėje srityje,
  • Mokymus apie sūrį, jo vartojimą ir patiekimą,
  • Nuolatinį tobulėjimą, mokymąsi ir gilėjančias žinias apie sūrį bei maistą,
  • Karjeros bei kvalifikacijos kėlimo galimybes,
  • Malonią ir kūrybišką darbo aplinką,
  • Galimybę realizuoti savarankiškus projektus įmonės veikloje,
  • Galimybę formuoti ir kurti sūrio vartojimo kultūrą Lietuvoje,
  • Kolegas – būsimus draugus, su kuriais bus tikrai nenuobodu dirbti!

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Specializuota sūrių parduotuvė SAY CHEESE – gerų emocijų bei išskirtinio skonio pasiūlymas sūrio mėgėjams. Čia rasite aukštos kokybės kietųjų, puskiečių, minkštųjų bei pelėsinių sūrių iš Nyderlandų, Italijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos. Iš skirtingų pasaulio šalių atkeliavusius sūrius padėsime suderinti su unikaliais gurmaniškais pagardais, rūšiniu vynu ar alumi. Didžiausiems sūrio mylėtojams pasiūlysime specialius įrankius ir aksesuarus. Su mumis patiekalų su sūriu, sūrio užkandžių gamyba taps paprastu malonumu. Atraskite naujus skonius su SAY CHEESE!
Informacija apie UAB „SŪRIO DISTRIBUCIJA“
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laura Jankauskaitė